Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#419
Stary 13.03.2011, 09:51
Mnie osobiście jedyną rzeczą która przeszkadza jest postawa Cikosa. Nie uparłem się na chłopaka, bo jest sympatyczny i na pewno ma potencjał ale dla mnie gra bardzo niepewnie. Już nawet po stronie Dragana nie ma takich nerwówek jak po stronie Erika.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując