Oldpara to że nie straciliśmy bramki trzeba zawdzięczać nie naszej obronie tylko nieporadności graczy Widzewa bo w takich sytuacjach robić takie dziecinne błędy to chyba trampkarze tak mogą robić.. No i Pareiko co było do wybronienia wybronił. Nie byłem przekonany do niego jak przychodził ale teraz się cieszę że go mamy
a co do kiksa Genkova to zapomnieliście jakie Brożek miał? Nie będę go usprawiedliwiał ale tak jak w przypadku Brożka było poczekajmy chociaż do końca rundy i dopiero oceniajmy..