Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
witeq
Senior Member
 
 
Od: 01.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9334
Stary 13.03.2011, 09:18
Wiem że kolejka jeszcze się nie skończyła, ale . .

za tydzień Lech - Jagiellonia (1), Śląsk - Lechia (x) i Bełchatów - Legia (x). Przy naszym zwycięstwie w Bytomiu zaliczka może być już naprawdę solidna. W sam raz przed trudnymi wyjazdowymi meczami zgodowymi.

A po cichutku Lechia włącza się mocno w grę o pudło. Mecz we Wrocławiu da odpowiedź czy też o coś więcej.
Odpowiedz cytując