|
Wiem że kolejka jeszcze się nie skończyła, ale . .
za tydzień Lech - Jagiellonia (1), Śląsk - Lechia (x) i Bełchatów - Legia (x). Przy naszym zwycięstwie w Bytomiu zaliczka może być już naprawdę solidna. W sam raz przed trudnymi wyjazdowymi meczami zgodowymi.
A po cichutku Lechia włącza się mocno w grę o pudło. Mecz we Wrocławiu da odpowiedź czy też o coś więcej.
|