Coglin napisał(a):

hmm, jak nie wolno wnosic napoi w butelkach?
0,5 cola przeszla bez problemu. oczywiscie musiala byc zakrecona oryginalnie. sektor E.
i zawsze tak bylo. no chyba tylko na Legii im odbilo i kazali odkrecac butelki na bramie i puszczali bez zakretek.
|
chodzi chyba o szklane butelki