Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9333
Stary 13.03.2011, 07:54
johny96 napisał(a):Wyświetl post
Czy Hernani przypadkiem nie atakował bramki Polonii Bytom ? Jeśli tak, no to jak mogłby być karny. ; )
O_O Cholera, dopiero teraz jak przeczytałem, to się zorientowałem. Siedzenie po nocach to ZUO. A Hernani w takim razie kretyn wyjątkowy- czerwo dla stopera za idiotyczny faul w ofensywie
Odpowiedz cytując