johny96 napisał(a):

|
Czy Hernani przypadkiem nie atakował bramki Polonii Bytom ? Jeśli tak, no to jak mogłby być karny. ; )
|
O_O Cholera, dopiero teraz jak przeczytałem, to się zorientowałem. Siedzenie po nocach to ZUO. A Hernani w takim razie kretyn wyjątkowy- czerwo dla stopera za idiotyczny faul w ofensywie
