Wyświetl pojedynczy post
fantom chicago
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: z daleka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5385
Stary 13.03.2011, 01:59
W piatek usiadlem i sprawdzilem wyniki nejakiego tureckiego klubu do ktorego odszedl nasz byly bramkarz( z tych paru lat zagral tylko dobre pol sezonu , choc z reka na sercu chyba bylem z niewielu gosci , ktory w niego wierzyl), i oprocz dwoch bezbramkowych remisow , pozostale piec spotkan dostawali w dupe. Nie chce krakac , alenasz obecny bramkarz jest chyba najlepszy od czasow..( nie , nie bede pisal Bobrowicza - caly czas mam w pamieci tamten mecz...)
Odpowiedz cytując