Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#470
Stary 13.03.2011, 00:59
<Crasch> napisał(a):Wyświetl post
witam
ile to bedzie gdzies warte na sprzedaż?
sprzęt ma około dwa lata

intel(R) celerona D CPU 440@ 2.00 GHz
512 MB ram i 120 HDD
karta sieciowa zintegrowana Raltek RTL
dzwiękował tez Raltek HD Audio
graficzna Nivida Geforce 8600 GTS 512MB

pozdro
W sumie może 250 zł. Najdroższa z tego będzie karta graficzna. Zależy też czy całość czy na części. Całosciowo będzie tańszy bo ciężej go będzie sprzedać
Odpowiedz cytując