Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9327
Stary 12.03.2011, 23:55
Co do Lechii to naprawdę mają mocny skład. Moim zdaniem na wszystkich pozycjach oprócz ataku lepiej wychodzą w porównaniu do Jagi. Brakuje im tylko trochę napastnika z prawdziwego zdarzenia. Oczekiwania od Buvala i Shasankova czy jakoś tak były duże jednak trochę zawiedli. Zdecydowanie bardziej podoba mi się ten Łotysz - Lukjanovs jednak z niego jest taki bardziej skrzydłowy.

Może udałoby się wam wyciągnąć Niedzielana z Korony Nwaogu z Floty lub Cieślińskiego z Podbeskidzia?
Odpowiedz cytując