Co do Lechii to naprawdę mają mocny skład. Moim zdaniem na wszystkich pozycjach oprócz ataku lepiej wychodzą w porównaniu do Jagi. Brakuje im tylko trochę napastnika z prawdziwego zdarzenia. Oczekiwania od Buvala i Shasankova czy jakoś tak były duże jednak trochę zawiedli. Zdecydowanie bardziej podoba mi się ten Łotysz - Lukjanovs jednak z niego jest taki bardziej skrzydłowy.
Może udałoby się wam wyciągnąć Niedzielana z Korony Nwaogu z Floty lub Cieślińskiego z Podbeskidzia?
