Wojtas napisał(a):

Cała "magia" talentu Probierza prysła.Odszedł ten który sam wział piłke i zrobil akcje a ten ktory zawsze byl tam gdzie trzeba sie zaciał.I Probierz juz tak zajebisty nie jest.Cała taktyke szlag trafił .Jak widac innych wariantow ten trener nie ma.
Ja obstawialem ze Jagi nawet na pudle nie bedzie po tym sezonie.W sumie dosc szybko umocniaja mnie w tym przekonaniu.
|
Racja,racja.
Swoją drogą oglądałem na OSI program Dzień z mistrzem. Bohaterem był właśnie Guardiola z Białegostoku.
Mecz z Ruchem, druga połowa. Wchodzi Essomba , i tu perełeka,założenia taktyczne Probierza:
Fight, fight, fight !!!
