Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
blanco
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9326
Stary 12.03.2011, 23:43
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Cała "magia" talentu Probierza prysła.Odszedł ten który sam wział piłke i zrobil akcje a ten ktory zawsze byl tam gdzie trzeba sie zaciał.I Probierz juz tak zajebisty nie jest.Cała taktyke szlag trafił .Jak widac innych wariantow ten trener nie ma.

Ja obstawialem ze Jagi nawet na pudle nie bedzie po tym sezonie.W sumie dosc szybko umocniaja mnie w tym przekonaniu.
Racja,racja.
Swoją drogą oglądałem na OSI program Dzień z mistrzem. Bohaterem był właśnie Guardiola z Białegostoku.
Mecz z Ruchem, druga połowa. Wchodzi Essomba , i tu perełeka,założenia taktyczne Probierza: Fight, fight, fight !!!
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
Odpowiedz cytując