Wyświetl pojedynczy post
GajowyDrwal
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: z lasu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#380
Stary 12.03.2011, 23:07
pawelo84 napisał(a):Wyświetl post
a może tak Maora cofnąć na pozycje Jiraska, czyli środkowego pomocnika a Riosa przesunąć na pozycję cofniętego napastnika.

Jirsak gra dobrze raz na 5 spotkań, a Maor też potrafi zawalczyć o piłkę i ją odebrać.


Chryste panie. Jakakolwiek próba zmiany pozycji kogoś z trójki Melikson-Kirm-Małecki, to idiotyzm i działanie na szkodę Wisły..

A, jak pomyśle, że chcesz mieszać w składzie, żeby zrobić miejsce zawodnikowi który nie zagrała w Wiśle dobrego meczu, i za trzy miesiące raczej nas opuści, to już nie mam pytań...
Odpowiedz cytując