pawelo84 napisał(a):

a może tak Maora cofnąć na pozycje Jiraska, czyli środkowego pomocnika a Riosa przesunąć na pozycję cofniętego napastnika.
Jirsak gra dobrze raz na 5 spotkań, a Maor też potrafi zawalczyć o piłkę i ją odebrać.
|
Chryste panie. Jakakolwiek próba zmiany pozycji kogoś z trójki Melikson-Kirm-Małecki, to idiotyzm i działanie na szkodę Wisły..
A, jak pomyśle, że chcesz mieszać w składzie, żeby zrobić miejsce zawodnikowi który nie zagrała w Wiśle dobrego meczu, i za trzy miesiące raczej nas opuści, to już nie mam pytań...