Wyświetl pojedynczy post
kolarz90
Senior Member
 
Od: 04.2007
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43837
Stary 12.03.2011, 22:50
Pewnie chodzi o West Ham, które kiedyś się nim interesowało. Z tego co pamiętam niedawno w jakimś wywiadzie Mały mówił, że chciałby grać właśnie tam...


Odpowiedz cytując