Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
GAMBOS
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
9320
12.03.2011, 22:49
Śląsk -legia 2-1
Wisła -widzew 2-0
jaga- Lechia 1-2
Szanuję rywala, ale my jesteśmy Wisła Kraków !!!!
Robert Maaskant
GAMBOS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do GAMBOS
Znajdź inne posty napisane przez GAMBOS