Titto napisał(a):

Na orange sport info mówili o Meliksonie w kontekście Reprezentacji Polski czy powinien zostać powołany przez Smudę czy też nie. Redaktor naczelny "Four four Two", który był w studiu podczas trwania tego programu mówił, że jest to zawodnik, który ma duże doświadczenie jednak powołanie gościa, który dopiero od niedawna jest w Polsce nie ma sensu.
Szkoda tylko, że ta cała rozmowa nie miała żadnego sensu, bo Melikson zagrał już raz w reprezentacji Izraela i z orzełkiem na piersi nie zagra na 100 procent...
|
Zagrać w reprezentacji Polski może, bo grał tylko w meczu towarzyskim w barwach Izraela. Gdyby zagrał o punkty w el. MŚ, ME to nikt by nawet o tym nie rozmawiał. FIFA niedawno zmieniła przepisy, są już zresztą tacy piłkarze, którzy z tych zmian skorzystali. Nawet chyba na tym forum były podawane przykłady.
Inna sprawa czy on sam chciałby grać z Orzełkiem na piersi. Mnie w sumie nie obchodzi gdzie będzie jeździł na zgrupowania kadry, oby tylko dalej tak grał w Wiśle.