Wyświetl pojedynczy post
Szarny
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1268
Stary 12.03.2011, 22:25
Titto napisał(a):Wyświetl post
Na orange sport info mówili o Meliksonie w kontekście Reprezentacji Polski czy powinien zostać powołany przez Smudę czy też nie. Redaktor naczelny "Four four Two", który był w studiu podczas trwania tego programu mówił, że jest to zawodnik, który ma duże doświadczenie jednak powołanie gościa, który dopiero od niedawna jest w Polsce nie ma sensu.

Szkoda tylko, że ta cała rozmowa nie miała żadnego sensu, bo Melikson zagrał już raz w reprezentacji Izraela i z orzełkiem na piersi nie zagra na 100 procent...
Zagrać w reprezentacji Polski może, bo grał tylko w meczu towarzyskim w barwach Izraela. Gdyby zagrał o punkty w el. MŚ, ME to nikt by nawet o tym nie rozmawiał. FIFA niedawno zmieniła przepisy, są już zresztą tacy piłkarze, którzy z tych zmian skorzystali. Nawet chyba na tym forum były podawane przykłady.

Inna sprawa czy on sam chciałby grać z Orzełkiem na piersi. Mnie w sumie nie obchodzi gdzie będzie jeździł na zgrupowania kadry, oby tylko dalej tak grał w Wiśle.
Odpowiedz cytując