Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 12.03.2011, 21:57
LanceTS napisał(a):Wyświetl post
60 graczy na tym forum napewno nei znajdziesz.Ja mysle ze dobrze bedzie jak zrobimy własnie lige np. 8 drużyn.
I wtedy mozna byłoby grać mecze i rewanże, jak się spodoba ludziom.
Ok na pewno pomyślę o tym. Na razie zgłosiły się ok. 10 osób = 3 drużyny. Chyba jednak zmniejszę tą liczbę drużyn do 10.
ArturTS napisał(a):Wyświetl post
Ja proponuje 3vs3 na big, fajnie kombinacyjnie mozna grac. Co do turnieju, Titto będzie Ci ciężko doprowadzić go do końca, grałem już w HB League organizowaną przez ludzi którzy są ograni dosyć no i nie dotrwało to do końca. Jeżeli mam Ci coś radzić to nie rób zbyt dużego naboru do turnieju czy tam ligi, a bardziej kilka drużyn i między sobą.
Dzięki za te wszystkie rady.
Tak jak pisałem zmienię zasady i będziemy grać na big.
Odpowiedz cytując