Wyświetl pojedynczy post
LanceTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 12.03.2011, 21:41
60 graczy na tym forum napewno nei znajdziesz.Ja mysle ze dobrze bedzie jak zrobimy własnie lige np. 8 drużyn.
I wtedy mozna byłoby grać mecze i rewanże, jak się spodoba ludziom.
Odpowiedz cytując