Dzisiaj na E11 był Rafał Boguski. Fajna sprawa dla dzieciaków które dostawały zdjęcie z jego autografem i można było sobie zrobić wspólne zdjęcie. A pomysł sektorem rodzinnym wypalił klubowi. Na meczu z Widzewem prawie pełny i to w dużej ilości wypełniony dziećmi czyli przyszłymi fanatykami Wisły
