Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#341
Stary 12.03.2011, 21:19
Z ocenami pomeczowymi wstrzymam się do jutra jak trochę ochłonę...

Jednak powiem, że bardzo podobała mi się gra Chaveza moim zdaniem piłkarz meczu.
Ja uważam go za najlepszego stopera ligi

Żałuje trochę niewykorzystanych sytuacji przez Genkova piłka go szukała w polu karnych no ale miał strasznego pecha i nie wykorzystał tej jednej setki.
Jednak nie powiem, że to był słaby mecz w jego wykonaniu. Jego cofanie się do piłki było pożyteczne... Życzę mu, żeby w końcu się przełamał

Natomiast Kirm miał dużego farta przy tym karnym. Na następny raz lepiej, żeby wykonywał ten stały fragment Melikson, Małecki ew. Genkov.

Fajną zmianę zrobił Rios, który wniósł trochę ożywienia do gry - BRAWA!!


Podsumowując...
Lidera mamy!
Odpowiedz cytując