Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Syn Kangura z 1984
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9308
Stary 12.03.2011, 21:11
Ja .......e, co to się dzieje. Jestem w niesamowitej euforii, chociaż wiem że nasza gra nie była piękna, idę obejrzeć mecz na spokojnie i trochę ochłonąć Brawo Śląsk i Lechia! Życzę pucharów!
Odpowiedz cytując