Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17654
Stary 12.03.2011, 21:06
Czy tylko mi się wydawało, że w dzisiejszej transmisji meczu C+ poprawił się i po raz pierwszy nie było widać ciemności na trybunach?
Nie będę oryginalny, ale stadion w TV wygląda super Szkoda, że telebimy wciąż nie działają...
What's new?

Odpowiedz cytując