Wyświetl pojedynczy post
Wsciekly Pies
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#251
Stary 12.03.2011, 19:18
Kluvi napisał(a):Wyświetl post
A miałem pisać że Mały też niewidoczny jest i w dodatku głupie podanie min wcześniej ehhh on to ma szczęście
Co do gry to czasami wygląda to źle... czasem mam wrażenie że oni kolorów koszulek nie rozróżniają
Ale mam nadzieję że trener ich zruga i zmobilizuje na 2 połowę.
U nas bez piłki to jedynie Pareiko, Maior i Maskant potrafią grać... Wkurza mnie to bo druga linia w ogóle nie umie się pokazać a nasi obrońcy zamiast cierpliwie rozgrywać to walą dzidy, chyba że takie są ich założenia taktyczne.
piknik jestem...pozdro dla kumatych... piknikow oczywiscie...
Odpowiedz cytując