Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#249
Stary 12.03.2011, 19:15
Nie ma ruchu bez piłki , obrona nie wie co to jest wyjść z piłką i podać po ziemi , nie ma wychodzenia na pozycje (Oprócz Meliksona) Jirska coś próbuje ale chuja z tego jest.

Gienek chce grac szuka piłki ale jak taki Bunoza kopie jak głupi , albo Chavez co nie umie piłki kopnąć po ziemi tylko gorną i jeszcze nie dokładnie.

Problem sie zaczyna od:

Zero ruchu bez piłki.
Dżidy naszej obrony.
I granie do tyłu.

Tutaj widzę główne problemy.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując