|
Nie ma ruchu bez piłki , obrona nie wie co to jest wyjść z piłką i podać po ziemi , nie ma wychodzenia na pozycje (Oprócz Meliksona) Jirska coś próbuje ale chuja z tego jest.
Gienek chce grac szuka piłki ale jak taki Bunoza kopie jak głupi , albo Chavez co nie umie piłki kopnąć po ziemi tylko gorną i jeszcze nie dokładnie.
Problem sie zaczyna od:
Zero ruchu bez piłki.
Dżidy naszej obrony.
I granie do tyłu.
Tutaj widzę główne problemy.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"
|