|
"Biała Gwiazda zacznie ten mecz w następującym składzie: Pareiko - Cikos, Chavez, Bunoza, Paljić - Małecki, Sobolewski, Jirsak, Melikson, Kirm - Genkov"
trzeci mecz w lidze w tej rundzie i po raz trzeci inne ustawienie na środku obrony
Jirsak jednak wywalczył sobie miejsce w składzie po bardzo dobrej połówce z Ruchem.
Ostatnio edytowane przez MacieqLeo : 12.03.2011 o godz. 17:25.
Wisła Kraków - na dobre i na złe!
------------------------------------------------------------------
MESSI-asz
|