Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9292
Stary 12.03.2011, 16:45
Wielka szkoda Polonii. Bardzo dobrze zagrali. Jeszcze w 90. minucie mieli dwie świetne okazje.

Głupota Korzyma nie zna granic A Golański ma taką szybkość jak swego czasu Jacek Matyja. Radzewicz go tak odsadził, że masakra.
Odpowiedz cytując