|
A ja tam jestem trochę niezadowolony z tego i wczorajszego (Arki) wyniku.
Dobrze byłoby dla nas, żeby po tamtej stronie Błoń nie złożyli broni zbyt wcześnie - mają komu punkty odbierać, odebrali Legii, a grają u siebie jeszcze z Leszkiem i Jagiellonią
Choć z drugiej strony - musimy patrzeć na siebie i wygrywać
CU on R22
Powód: następnym razem będzie czerwona
Ostatnio edytowane przez flamengista : 12.03.2011 o godz. 18:08.
|