Maciuś napisał(a):

|
Legia ze swoimi paralitycznymi pseudobramkarzami na bank nie zdobedzie mistrza.
|
według wstępnych obliczeń amerykanskich naukowców tylko Wisła ma szanse na mistrzostwo
Korona jest cieńka jak barszcz , nawet z Polonią Bytom nie potrafi się przełamać , przynajmniej do 70 minuty