Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9284
Stary 12.03.2011, 16:13
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Legia ze swoimi paralitycznymi pseudobramkarzami na bank nie zdobedzie mistrza.
według wstępnych obliczeń amerykanskich naukowców tylko Wisła ma szanse na mistrzostwo


Korona jest cieńka jak barszcz , nawet z Polonią Bytom nie potrafi się przełamać , przynajmniej do 70 minuty
Odpowiedz cytując