Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
TeeS
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9282
Stary 12.03.2011, 16:05
Junior_Battle napisał(a):Wyświetl post

Niedzielan jest prze ziomem, bramka miszcz.
Szczególnie jak przywalił gościowi bez piłki tak, że mu nos rozwalił (zaraz po wznowieniu gry). Sędzia chyba zgubił czerwone kartki.

edit: następny specjalista - Hernani - tym razem już reakcja sędziego właściwa - czerwień.
Ostatnio edytowane przez TeeS : 12.03.2011 o godz. 16:17.
Odpowiedz cytując