Wyświetl pojedynczy post
Domello
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: USA/Tarnow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#208
Stary 12.03.2011, 15:54
Mecze z Widzewem dosc czesto bywaly bardzo trudne, to taki niewygodny przeciwnik jak Arka. Wisla niby zawsze faworytem, ale mecze bardzo zaciete. Mysle ze 2:0 dla Wisly to bedzie dobry rezultat.
Odpowiedz cytując