Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#633
Stary 12.03.2011, 15:47
Miala byc taka inicjatywa ze przed kazdym meczem bedzie sie wciagalo koszulke z numerem i nazwskiem zasłuzonego gracza pod dach stadionu.

Pomyslałem ze super inicjatywa, wiec ktos wie dlaczego wokol tej akcji cisza
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując