Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#632
Stary 12.03.2011, 15:41
QBAS napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję, że żartujesz.. Bo marketing w takiej formie ma przynosić korzyści szczególnie w dłuższym okresie i to tylko jeśli kampanie będą kontynuowane. Byłoby to zbyt proste i piękne, gdyby wystarczyło rozkleić po mieście kilka tysięcy plakatów żeby zapełnić cały stadion

tym bardziej, że macie na forum odpowiedni temat: http://wislakrakow.com/forum/showthr...?t=5600&page=4

Rezultaty działań marketingu jeśli nadal będą robić to co do tej pory to pierwsze efekty powinny pojawić się w nowym sezonie.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując