flamengista napisał(a):

|
Moim zdaniem Maaskant niesłusznie skreślił Amikę. Oni są niestety jak najbardziej w grze.
|
Dokładnie, jeśli Korona dzisiaj przegra (a wynik 0:2 do przerwy na to wskazuje), to przy wygranej Lecha i porażce Lechii (gra z Jagiellonią), Lech wskakuje na 4 miejsce i ma trzy pkt straty do 3 miejsca.
Inna sprawa, że coś mi mówi, że dzisiaj Lech nie wygra.