Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sędzia
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9275
Stary 12.03.2011, 15:36
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem Maaskant niesłusznie skreślił Amikę. Oni są niestety jak najbardziej w grze.
Dokładnie, jeśli Korona dzisiaj przegra (a wynik 0:2 do przerwy na to wskazuje), to przy wygranej Lecha i porażce Lechii (gra z Jagiellonią), Lech wskakuje na 4 miejsce i ma trzy pkt straty do 3 miejsca.

Inna sprawa, że coś mi mówi, że dzisiaj Lech nie wygra.
Miała być demokracja, a tu każdy ma własne zdanie - Lech Wałęsa
Odpowiedz cytując