Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
TeeS
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9274
Stary 12.03.2011, 15:32
Dość ciekawy mecz w Kielcach. Ciekawy głównie z tego powodu, że Korona jak na razie nie może zrobić sztycha i jest całkowicie zdominowana na swoim boisku przez ... Polonię Bytom (z którą gramy za tydzień).

Jakie to szczęście że Golański do nas nie trafił. Zawodnik-porażka...

he he - o właśnie bramka na 0-2 - idealny wynik dla Cracovii

edit: No i zupełna zmiana w drugiej połowie i ledwo w 10 minut Korona wyrównuje. Jakby to było parę lat temu to bym powiedział, że koperta z odpowiednią zawartością zmieniła właściciela. A teraz - teraz to nic nie mówię
Ostatnio edytowane przez TeeS : 12.03.2011 o godz. 15:58.
Odpowiedz cytując