Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9273
Stary 12.03.2011, 15:30
Proud napisał(a):Wyświetl post
Nie popadajmy w tak skrajne nastroje.

Jaga, Belchatów czy Górnik na pewno nie padną na kolana na R22. Tak samo dziś Widzew. To będą bardzo ciężkie mecze.

Korona, Śląsk, Lechia - ciężko będzie wygrać każde z tych spotkań. 5-6 pkt będą bardzo dobrym wynikiem.

No, a potem te 3 trudne mecze, w którch wszystko się może zdarzyć.

Wydaje mi się że do samego końca będziemy walczyć o Mistrzostwo.
Zwłaszcza że nie gramy tak fantastycznie jak mogłoby się wydawać po 6 ostatnich kolejkach.


Madre słowa,polecam wstrzemiezliwosc w dodawaniu punktow przed meczem bo potem bedą zbiorowe lamenty na forum.

Widzew jest mocniejszy od Ruchu a juz ten mogl nas pokarac,wiec radze tonowac nastroje przesadnego optymizmu.
Polska Liga zmienila sie Slask ogrywa sobie Legie na Lazienkowskiej co jeszcze 3-4 lata temu bylo by megasansacją,dzis ten wynik w sumie nie szokuje,ba to taka srednia niespodzianka.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując