StelmiOriginal napisał(a):

Jak to zrobić? Nie mam zielonego pojęcia...
EDIT: Zdjecie w lepszej jakosci http://i52.tinypic.com/ekhxki.png
E2: Nie znalazlem folderu z Alcoholem w rejestrze,tak jak mi napisales. Co moze byc nie tak jeszcze?
|
Opcja szukaj w rejestrze, wpisz alcohol. Przeszukaj cały, niech system sam odszuka foldery i pliki. Następnie wywal wszystko co z nim związane, bo wcale nie musi być osobnego folderu z alcoholem. Po deinstalacji zazwyczaj foldery są usuwane, a pozostają pojedyncze klucze, które trzeba usunąć.
EDIT: jak ci system wyświetli komunikat, że nie ma więcej danych związanych z alcoholem, to dopiero możesz brać się za jego ponowną instalację.