Wyświetl pojedynczy post
Jot
Banita
 
Od: 08.2007
Skąd: Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21166
Stary 12.03.2011, 15:26
StelmiOriginal napisał(a):Wyświetl post
Jak to zrobić? Nie mam zielonego pojęcia...

EDIT: Zdjecie w lepszej jakosci http://i52.tinypic.com/ekhxki.png

E2: Nie znalazlem folderu z Alcoholem w rejestrze,tak jak mi napisales. Co moze byc nie tak jeszcze?
Opcja szukaj w rejestrze, wpisz alcohol. Przeszukaj cały, niech system sam odszuka foldery i pliki. Następnie wywal wszystko co z nim związane, bo wcale nie musi być osobnego folderu z alcoholem. Po deinstalacji zazwyczaj foldery są usuwane, a pozostają pojedyncze klucze, które trzeba usunąć.
EDIT: jak ci system wyświetli komunikat, że nie ma więcej danych związanych z alcoholem, to dopiero możesz brać się za jego ponowną instalację.
Ostatnio edytowane przez Jot : 12.03.2011 o godz. 15:29.
Odpowiedz cytując