AYALA napisał(a):

|
a może Riosa przekwalifikowac na defensywnego pomocnika ?
|
Osobiście optował bym za przekwalifikowaniem na def. pomocnika Bunozę, ale mamy tam dobrobyt w postaci Wilka i Sobola.
Bunoza nie jest zły, ale niepewny. Ma bardzo dobry odbiór, ciężko mu zabrać piłkę, ale jest powolny i mało zwrotny, dlatego łatwo go objeżdżać szybszym zawodnikom. Dlatego dobrze by było, żeby miał za sobą jeszcze stoperów..