Jot napisał(a):

|
Wywal pliki alcoholu z rejestru.
|
Jak to zrobić? Nie mam zielonego pojęcia...
EDIT: Zdjecie w lepszej jakosci
http://i52.tinypic.com/ekhxki.png
E2: Nie znalazlem folderu z Alcoholem w rejestrze,tak jak mi napisales. Co moze byc nie tak jeszcze?