Wyświetl pojedynczy post
StelmiOriginal
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21164
Stary 12.03.2011, 14:27
Jot napisał(a):Wyświetl post
Wywal pliki alcoholu z rejestru.
Jak to zrobić? Nie mam zielonego pojęcia...

EDIT: Zdjecie w lepszej jakosci http://i52.tinypic.com/ekhxki.png

E2: Nie znalazlem folderu z Alcoholem w rejestrze,tak jak mi napisales. Co moze byc nie tak jeszcze?
Ostatnio edytowane przez StelmiOriginal : 12.03.2011 o godz. 14:40.
WISŁA!!!
Odpowiedz cytując