Wyświetl pojedynczy post
rafil
Senior Member
 
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21163
Stary 12.03.2011, 14:23
jeśli jest ktoś na forum kto zna na zarządzaniu forum na platformie IP.Board to bardzo proszę o kontakt


StelmiOriginal napisał(a):Wyświetl post
Jak to zrobić? Nie mam zielonego pojęcia...
StelmiOriginal - Start -> Uruchom -> wpisujesz regedit -> uruchamia się edytor rejestru -> z listy po lewej wybierasz HKEY_LOCAL_MACHINE -> dalej SOFTWARE i tam znajdujesz Alcohol i usuwasz jego pliki
Ostatnio edytowane przez rafil : 12.03.2011 o godz. 14:37.
Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,
Ten boski Krakowski nasz TS.
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem.
Odpowiedz cytując