jeśli jest ktoś na forum kto zna na zarządzaniu forum na platformie IP.Board to bardzo proszę o kontakt
StelmiOriginal napisał(a):

|
Jak to zrobić? Nie mam zielonego pojęcia...
|
StelmiOriginal - Start -> Uruchom -> wpisujesz regedit -> uruchamia się edytor rejestru -> z listy po lewej wybierasz HKEY_LOCAL_MACHINE -> dalej SOFTWARE i tam znajdujesz Alcohol i usuwasz jego pliki