Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Rybka1928
Senior Member
Od: 06.2009
Offline
#
4460
12.03.2011, 14:23
A mozna taka wejsciowke sprzedać ? przepisują imię naziwsko i PESEL czy trzeba próboać wbijać na nazwisko sprzedającego ?
Rybka1928
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Rybka1928
Znajdź inne posty napisane przez Rybka1928