|
rav nie myślałeś, żeby robić na forum ankietę, która sumowała by głosy kibiców oceniające piłkarzy Wisły po meczach ligowych i nie tylko?
Często czytam na wp, czy w innym przegladzie, że np. Szczęsny został oceniony na 6,5 przez Sky Sports, zaś kibice ocenili jego występ na 8,0itp..
Czy dało by się zrobić coś takiego na forum? Forumowicze by oceniali każdego piłkarza, który wystąpił, dając noty np. od 1-10..tym samym wytypowany by był najlepszy piłkarz Wisły w spotkaniu, pod koniec sezonu wyszła by z tych punktacji najlepsza 11..
Myślę (cyt. Węgrzyna), że "to by była naprawdę fajna sprawa" i czegoś takiego brakuje na forum, a i technicznie jest to z pewnością do zrobienia.
|