Wyświetl pojedynczy post
Antystenes
Banita
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17651
Stary 12.03.2011, 13:48
Coolpick napisał(a):Wyświetl post
No widzisz, to powiem Ci, że osobiście znam taki przypadek i niestety nie było tak jak napisałeś, z tragicznym zakończeniem. Uwierzcie, że rzucenie palenia, to nie takie hop-siup.

Ale widzę, że spory OT się robi
Sam widzisz..jest z tym gównem gorzej niż myślałem, a myślałem na prawde źle.

Trzeba sobie zadać pytanie co przyciaga ludzi do papierosów, dlaczego zaczęli palić? Najlepiej niech sami palacze odpowiedzą na to pytanie. I co dalej? Dalej trzeba wprowadzić kampanie anty. Np. jak ktoś zaczął palić przez presję rówieśników, to ci rówieśnicy mu imponowali. Trzeba zrobić tak (reklama), by było mu ich żal, żeby czuł wstręt do ich nałogu, a nie żeby wzbudzali oni w nim podziw. Inaczej w koło Macieju poweilane będą te same błędy i coraz więcej osób będzie niewolnikami, którym jak to piszecie ciężko rzucić. Miejmy na uwadzę nasze dzieci i ich przyszłość.
Nie dbacie o siebie, wpadliście w gówno, to teraz płaćcie 10zł za paczke, która wykańcza wasz organizm, ale nie miejcie żalu do ludzi, że czują od was smród i uważają was jako słabych. Widziały gały co brały.
Starsi pamiętają jak w podstawówkach nauczyciele palili w pokojach nauczycielskich. Smród na całą szkołę. Nauczycielą (inteligencji) było najzwyczajniej głupio, bo coraz więcej mówiono o szkodliwości palenia. I już tego nie ma.Teraz jest cywilizacja. Tą samą cywilizację trzeba wtłaczać na inne obszary życia, także na stadiony.
Odpowiedz cytując