Wyświetl pojedynczy post
leyzer87
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Rzeszów/Kraków.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#311
Stary 12.03.2011, 13:36
nero napisał(a):Wyświetl post
Co do biletów czasowych w innych miastach wygląda to następująco.
Na przystankach obok spisu na jakich przystankach zatrzymuje się dana linia jest podana wartość w minutach.
Jedziesz np z Dworca na Reymonta. Na spisie jest wartość 9 minut. Więc kupujesz bilet 15 minutowy, nie interesują Cię korki w mieście. Ten autobus/tramwaj może jechać nawet 40 minut, a Twój bilet 15 minutowy jest ważny.

Nie na 100%, ale na 99% tak jest
A dlaczego kanar niby miałby Ci wierzyć, że jedziesz z Dworca, a nie na przykład z placu Centralnego? Bilet 15-o minutowy, jak sama nazwa wskazuje, jest ważny 15-e minut. Koniec kropka.
Wszelkie błędy ortograficzne, gramatyczne, fleksyjne i inne są zamierzonymi działaniami autora tego posta i są objęte prawami autorskimi. Kopiowanie, powtarzanie i dyskutowanie o nich surowo zabronione.
Odpowiedz cytując