Wyświetl pojedynczy post
Szymek_R22
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17650
Stary 12.03.2011, 13:26
Ale wy pie*****cie... Kto chce palić na meczu i tak sobie będzie palił, chociażby na górze sektora E. Nie macie większych problemów?
Odpowiedz cytując