Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9272
Stary 12.03.2011, 13:23
dajcie chłopy spokój z tym dzieleniem skóry na niedźwiedziu przynajmniej do końca tej kolejki, żeby wynik z Kałuży był znany , choć to i tak dobre 5,7 kolejek za wcześnie.

Nasi już tyle razy pokazali, jak to znakomicie się frajerują, że lepiej trzymać zrozumiały optymizm na wodzy


Odpowiedz cytując