dajcie chłopy spokój z tym dzieleniem skóry na niedźwiedziu przynajmniej do końca tej kolejki, żeby wynik z Kałuży był znany , choć to i tak dobre 5,7 kolejek za wcześnie.
Nasi już tyle razy pokazali, jak to znakomicie się frajerują, że lepiej trzymać zrozumiały optymizm na wodzy
