John1906 napisał(a):

Trzeba być hipokrytą, żeby wchodzić z zerżniętym hasłem z flagi Bieżanowa na nasze forum i pisać o DUMIE kibiców Legii i kserowaniu przyśpiewek przez inne kluby. Wiadomo, że Legia wszystko wymyśliła
Co do krakowskich klimatów się nie wypowiadaj, bo nie masz o nich pojęcia.
|
Na spółkę z jednym cfaniakiem z Poznania(*)
