Wyświetl pojedynczy post
Daja`n
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: SKMK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2077
Stary 12.03.2011, 13:17
Szlak mnie trafia jak widzę na naszym forum flagi i inne tam emblematy tej szmaty z warszawki.Straszny syf się tutaj zrobił.Ocknijcie się wreszcie z kim macie do czynienia.Jak pojedziecie do stolycy na mecz to na pewno kawusią was poczęstują.
Odpowiedz cytując