|
Jakby byli mniej wybiórczy w rozdawaniu banów to nikt by się nie przypier.dalał.
Takim sposobem jeden farmazoniarz i propagandzista z politycznego nadal może działać w internecie, bo w realu byłby zjedzony. Lizanie się po fiutach rzecz jasna trwa nadal.
To nie jest rozwiązanie rav.
Ostatnio edytowane przez Jot : 12.03.2011 o godz. 12:25.
|