Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#465
Stary 12.03.2011, 11:37
Odin napisał(a):Wyświetl post
A jak to zwiększyć ? w sumie mozliwe bo ostatnio procek miał 111*C a ja sie dziwilem czemu sie wyłącza
A w ogóle się kręci wiatrak?
Ostatnio edytowane przez crazykaro : 12.03.2011 o godz. 11:41.
Odpowiedz cytując