Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17646
Stary 12.03.2011, 11:26
Simao1 napisał(a):Wyświetl post
Panowie, wiadomo, czy telebimy od jutra już będą czynne?

(Jeśli było już poruszane, to przepraszam)
Telebimy dziś nie będą czynne. Nie ma jeszcze wyposażonego centrum zarządzania nimi, nie wiadomo nawet czy kable z telebimów do centrum zostały podciągnięte.
Odpowiedz cytując