Simao1 napisał(a):

Panowie, wiadomo, czy telebimy od jutra już będą czynne?
(Jeśli było już poruszane, to przepraszam)
|
Telebimy dziś nie będą czynne. Nie ma jeszcze wyposażonego centrum zarządzania nimi, nie wiadomo nawet czy kable z telebimów do centrum zostały podciągnięte.