Wicked napisał(a):

|
I tu należy się zastanowić czy ważniejsza jest Wisła czy papierosek... Proponuje C+, własny fotel, browarek i tyle papierosów ile tylko zapragniesz.
|
Należ sie zastanowić dlaczego na G nie ma pani i panów w jaskrawych kurteczkach w trakcie meczu i nei wypatruj palaczy

tylko na E i tez tylko przy jednym sektorze .
i zeby nie było ja nie pale i mi nie przeszkadzaj palecz koło mnie