Wyświetl pojedynczy post
GAMBOS
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17645
Stary 12.03.2011, 11:24
Wicked napisał(a):Wyświetl post
I tu należy się zastanowić czy ważniejsza jest Wisła czy papierosek... Proponuje C+, własny fotel, browarek i tyle papierosów ile tylko zapragniesz.
Należ sie zastanowić dlaczego na G nie ma pani i panów w jaskrawych kurteczkach w trakcie meczu i nei wypatruj palaczy tylko na E i tez tylko przy jednym sektorze .
i zeby nie było ja nie pale i mi nie przeszkadzaj palecz koło mnie
Odpowiedz cytując