Wyświetl pojedynczy post
Semper Fidelis 1985
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2010
Skąd: 40km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 12.03.2011, 11:05
No cóż, ja się już zbieram na mecz! Nie pozostaje dziś nic innego jak zlać Widzew, Jaga może stracić pkt z BKSem i tabela będzie wyglądała jeszcze lepiej! Żeby obrona nie dała dupy bo z przodu powinno być dobrze, obstawiam 2-0 dla Wisełki i obstawiam pierwsze trafienie TSWetana!

Pozdrowienia dla tych co tu będą marudzić od 18 do 20 wpisując posty co 5 min...

ElO!
Odpowiedz cytując