Oldpara napisał(a):

Ja myślę,, że do końca w walce o Mistrzostwo i tak zostanie tylko Wisła i Legia.
Wczorajszy mecz to raczej wypadek przy pracy, Śląsk zaparkował autobus w bramce i mu się udało parę razy skontrować. Pomimo to gratulacje i podziękowania za wynik bo jest znakomity dla Wisły .
|
Amika jedzie jutro na Kałużę. Jeśli wywalczy 3 punkty, będzie miała 3 straty do Legii i bezpośredni mecz na Bułgarskiej w zapasie.
To my z Jagą możemy odskoczyć, ale szczególnie w przypadku zawodników z Białegostoku nie jest to łatwe. Lechia to solidny zespół.
Moim zdaniem Maaskant niesłusznie skreślił Amikę. Oni są niestety jak najbardziej w grze.